Zabezpečovací systémy

+

Bojíte se o svůj dům? Chcete se vyvarovat jeho vyloupení? Řešením je zabezpečovací systém na míru. S bezpečnostní výbavou, jež vám zprovozníme, se už nikdy nebudete muset strachovat o svůj domov či chatu.

Měli byste přemýšlet o zabezpečovacím systému?

Zabezpečovací systémy se hojně používají ve firmách. Jste-li podnikatelem a provozujete prodejny a sklady, měli byste o zabezpečení vážně uvažovat – především pak, pokud v prostorách ponecháváte zboží i v době, kdy zde nejsou přítomní zaměstnanci.

Jak systém funguje?

Detekce narušení je prováděna pohybovými a magnetickými detektory, detektory tříštění skla a ve venkovních prostorách pomocí infračervených či mikrovlnných bariér. Manipulace se zařízením a jeho ovládání funguje buď bezdrátově, nebo drátově. Veškeré prvky jsou připojeny na pult centralizované ochrany (PCO), kam se soustředí informace z celé bezpečnostní sítě – z alarmů, sirén, detektorů.

Pokaždé, když je spuštěn alarm, dostanete SMS zprávu, ve které bude problém upřesněn. Systém však můžete kontrolovat i preventivně:

Nechejte si zdarma zpracovat nabídku s cenovou kalkulací. Na základě návštěvy zabezpečovaného objektu vypracujeme plán celého systému. Kontaktujte nás

+ služby

kamera