Novinky

+

DOG trace

Namontováno a ověřeno

Montáž elektronického neviditelného plotu od firmy DOG trace. Výsledek je skvělý - montáž antény přímo do pletiva. Pes od té doby velmi dobře ví kam nesmí.

Odkaz na výrobce Dogtrace

JA 100

Na výstavě IF SEC 2011 představil Jablotron nový systém určený i pro rozsáhlejší aplikace. Ovládání by mělo býti jednoduché tak jak je u Jablotronu dobrým zvykem.

Azor

Jablotron zahajuje prodej minialarmu AZOR

Jde o zcela nová bezdrátový systém s vestavěným GSM komunikátorem. Prodává se ve dvou sadách AZOR START a AZOR PLUS s možností rozšíření o další prvky.

Děkujeme za Vaši přízeň

V. Hrouda a tým

Přidány nové reference

Do sekce Reference jsme přidali další příklady naší práce v praxi. Vybrané reference, ze kterých můžete posoudit rozsah našich služeb, budeme přidávat na web i nadále.

Chcete se i vy objevit v našich referencích mezi dalšími spokojenými zákazníky? Kontaktujte nás a využijte našeho poradenství či služeb.

Děkujeme za Vaši přízeň

V. Hrouda a tým

Spuštění nového webu!

S radostí vás vítáme na našich nových webových stránkách. Stará verze webu již nedokázala posloužit svému účelu. Doufáme, že na nových webových stránkách naleznou zájemci o naše služby i dosavadní klienti všechny potřebné informace, případně kontakty.

+ služby

kamera